baghdad perde

Hakkımızda

2000 yılından beri Baghdad Perde olarak Tül ve Perde seçeneklerimizn yanı sıra ; Jaluzi –Ahşap Jaluzi ,Stor Perde , Zebra Perde ,Dikey Perde,Silhouette Perde ,Plise & Duette Perde ve Katlamalı Perde gibi ,hertür mekanizmalı perde konusunda da hizmet vermekteyiz.

Özenli işçiliğimiz,Profesyonel ekibimizle evinizde ve / veya işyerinizde ; ölçü,tasarım,dikim ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Yerli ve İthal olmak üzere 1000’in üzerinde ki tül ve perde çeşitlerimiz içersinden evinize en uygun ürün ve modeli belirlemenizde profesyonel destek vermekteyiz.

Otel ,Cafe & Restaurant , Ofis &işyerleri, Tekneler için de özel perde çözümleri, otomasyon uyumlu motorlu perde sistemleri, Cam balkonlar için özel üretilmiş Plicell perde sistemleri de hizmet verdiğimiz alanlardan bir diğeridir.

Duvar Kağıdı çeşitlerimiz Vinil , Non woven , Tekstil bazlı ,Kağıt bazlı ,Mica gibi uygulanacak mekana göre çeşitlilik göstermektedir.Bebek odaları ,Genç Odaları için farklı desen ve motiflerde duvar kağıtlarının yanı sıra , seçeceğini yüksek çözünürlüklü fotoğraflardan da duvar kağıdı imal edebilmekteyiz.

Döşemelik Kumaş serimiz son trendlere uygun olarak yenilenir ve beğeninize sunulur.Leke tutmazlık, Su iticilik,Alev almazlık,Solmazlık gibi özelliklere sahip döşemelik kumaşlarımız özellikle Cafe & Restaurantlar,Oteller ve İşyerleri tarafından tercih edilmektedir.

Özel dikim Yatak Örtülerimiz ,YastıkModellerimiz ve zengin Aksesuar çeşitlerimizle evleriniz güzelleştirmek için buradayız ,bekleriz.